دست ساخته های دانش آموزان در گذشته

کد خبر: 46293

تاریخ انتشار:سه شنبه ۸ اسفند ۹۶ ۵:۱۰ ب.ظ وب سایت ثلاث

بازارچه کوچک از دست ساخته های دانش آموزان دبیرستانی در کنگان افتتاح شد

به گزارش ثلاث، بازارچه دست ساختهها ی دانش آموزان دبیرستانهای متوسطه اول شهرستان کنگان ظرف امروز و فردا افتتاح و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
امروز بندر کنگان شاهد افتتاح دو نمایشگاه از دست ساخته های دانش آموزان دبیرستانی( متوسطه اول) خود بود.
این نمایشگاه ها در دو مدرسه پروین اعتصامی و شهید صفا افتتاح شد.
عزت صفایی مدیر مدرسه پروین اعتصامی در خصوص نمایشگاه دانش آموزان این آموزشگاه به خبرنگار ثلاث گفت: این نمایشگاه به همت دانش آموزان این دبیرستان که ماحصل دست ساخته های آن ها در رشته های کار و فن آوری، فرهنگ و هنر، علوم، زبان خارجه و عربی امروز افتتاح شد.
وی افزود: امروز دانش آموزان ما در کنار وسائل نمایشگاه،  به شکل عملی نیز نمونه هایی از دست ساخته های خود را در حضور مسئولین انجام دادند.
صفایی ادامه داد: این نمایشگاه به مدت حداقل سه روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در معرض دید عموم قرار دارد.
وی گفت: از همه همکارانم، دانش آموزان این آموزشگاه و رئیس محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان کنگان در این راستا تشکر می کنم. همچنین از مجموعه فرمانداری شهرستان، شورای اسلامی شهر، بازاریان گرامی و رسانه نیز که در افتتاحیه این نمایشگاه حضور یافته و باعث ایجاد دلگرمی بیشتر برای دانش آموزان شدند، تشکر می نمایم.
گفتنی است که حدود ۱۰ مدرسه دبیرستان متوسطه اول( دخترانه و پسرانه) در سطح شهرستان کنگان طی امروز و فردا نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان خود را در معرض دید عموم می گذارند و پس از دو روز آثار آن ها داوری خواهد شد.
مجموعه خبری ثلاث در گزارش تکمیلی خود جزئیات این کار ارزشمند را به اطلاع عموم می رساند.
از بازاریان گرامی تقاضا می شود جهت حمایت از دست ساخته های دانش اموزان این منطقه اقدام موثر انجام دهند.

عکس: زینب صفایی